Individuāli izgatavoti kartona iepakojumi – dāvanām, svētkiem, transportēšanai un uzglabāšanai bez bažām!

Mūsu uzņēmumā pēc pasūtījuma tiek izgatavoti kartona iepakojumi, un tiem ir dažādas priekšrocības. Varam izgatavot visdažādākās konstrukcijas, kā arī kartona iepakojumi ir piemēroti sietspiedes apdrukai, kas nodrošina augstu apdrukas kvalitāti un iespēju apdrukāt nelielus kartona iepakojumu daudzumus. Kartona iepakojumi tiek ražoti no kvalitatīva kartona (pēc pasūtījuma ir iespēja izvēlēties materiāla biezumu un tipu - kartons, mikrogofra, dizaina papīrs), tāpēc tie ir droši preču uzglabāšanai un pārvadāšanai.

Kartona iepakojumi var tikt individualizēti, piemēram, ar uzņēmuma logotipu, kā arī izmantojot dažādus pēcapstrādes veidus - folijspiede, reljefspiede, lokšņu aplīmēšana ar apdrukātu papīru.

Kartona iepakojumi var tikt dekorēti ar aizdarēm - lentām, bantēm, kā arī augstvērtīgiem materiāliem - zīdpapīru, linu, koka dekorēšanas skaidām u.c.

Minimālais kartona iepakojumu pasūtījuma daudzums individuālos izmēros ir 300 gab. Mazākus daudzumus droši variet iegādāties mūsu interneta veikalā vai braucot uz vietas mūsu birojā.